1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya

Pinterest Video İndirme: Pinterest Video Nasıl İndirilir?


Pinterest’te videoları indirmek için yerleşik bir mekanizma olmadığından, “Pinterest videoları nasıl indirilir” diye merak ediyor olabilirsiniz. Aşağıda, hem bilgisayar hem de telefon için Pinterest video indirme yöntemlerini paylaştık.

1. PC’den Pinterest Video İndirme

Pinterest videolarını bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 • Pinterest’ten indirmek istediğiniz videoyu açın ve video bağlantısını kopyalayın.
 • Pinterest Video İndirme bağlantısına tıklayın. İndiriciyi açtıktan sonra videonuzun bağlantısını ilgili çubuğa yapıştırın ve Download butonuna tıklayın.
Pinterest Videoları Bilgisayara Nasıl İndirilir
 • Yükleme tamamlandığında, indirilen video dosyasını tıklayın. Böylece indirdiğiniz videoya erişebileceğiniz yeni bir pencere açılacak.
 • Farklı kaydet seçeneğini seçerek videoyu kaydetmeniz gerekecektir. Herhangi bir yere sağ tıklayın ve farklı kaydet öğesini bulup tıklayın.
 • İsterseniz videonuzu yeniden adlandırın ve Kaydet‘i tıklayın.

Bu basit adımlarla Pinterest videolarınızı bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

2. IOS/Android Telefondan Pinterest Video İndirme

Pinterest videolarını mobil cihazınıza indirebilir ve bunlara çevrimdışı olarak erişebilirsiniz. Yine, üçüncü taraf bir web sitesi kullanmanız gerekecek. İşte adım adım talimatlar:

 • Telefonunuzun web tarayıcısını kullanın ve bir video dönüştürme web sitesi bulun. https://pinterestvideodownloader.com/ veya https://www.expertsphp.com/pinterest-video-downloader.html arasında seçim yapabilirsiniz. Bu web sitelerinin ikisi de güvenilirdir ancak Pinterest tarafından onaylanmamıştır. Ancak, bunları iOS ve Android cihazlar için kullanabilirsiniz.
 • Şimdi Pinterest’e gidin ve indirmek istediğiniz videoyu açın. Mobil ekranınızın sağ alt kısmında üç nokta göreceksiniz. Buradan “Bağlantıyı kopyala” seçeneğine dokunun.
 • Kopyaladığınız Pinterest video bağlantısını video indirme aracında ilgili alana yapıştırın ve ardından Download düğmesine dokunun. Böylece videonuz telefonunuza inecek. Gerektiğinde Kaydet’e tıklayın.

3. Toplu Olarak Pinterest Video İndirme

Pinterest videolarını toplu olarak indirmek mümkün mü? Evet, WFDownloader Uygulamasını kullanarak Pinterest videolarını toplu olarak indirebilirsiniz. Ücretsiz bir toplu media indiricisidir. İşte Pinterest toplu video indirme adımları:

 • İndirmek istediğiniz sayfayı ziyaret edin ve bağlantıyı kopyalayın
 • WFDownloader Uygulamasını açın ve ekle düğmesine tıklayın. Bağlantılarınızı bulacak ve konumu kaydetme klasörüne gireceksiniz. Bu bağlantıları kaydetmek istediğiniz yeri girin.
 • Onayla‘ya tıklayın, bağlantıyı aramaya başlayacaktır. Aramayı tamamladıktan sonra sizin için indirilebilir bağlantılar oluşturacaktır.
 • Başlat düğmesine tıklayın. Dosya gezgininde olması için öğeye sağ tıklamanız ve açık klasörü tıklamanız gerekir.

Pinterest video indirme işlemi gördüğünüz gibi gayet kolay. Yukarıdaki yöntemleri kullanarak Pinterest’ten istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

FTC: İçerikte bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.