1. Anasayfa
  2. Film

Ücretsiz ve Yasal Film İzleme Siteleri (En iyi 20)


Netflix, Blue TV ve Disney+ gibi ücretli abonelik gerektiren film izleme sitelerinin yanı sıra, herhangi bir abonelik gerektirmeyen ücretsiz film izleme siteleri de mevcut. Bu yazıda, ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz yasal film izleme siteleri için bir liste paylaştık. Film tutkunları için faydalı olacağını umuyoruz.

En İyi Ücretsiz ve Yasal Film İzleme Siteleri

Aşağıda Filmler, Diziler ve Belgeselleri ücretsiz olarak izleyebileceğiniz film izleme siteleri ve uygulamaları için bir liste hazırladık. Bu sitelerden bazıları kayıt gerektirmezken, bazıları da e-posta ile kayıt gerektiriyor. Ayrıca içlerinde ücretsiz deneme sunanlar da mevcut.

İşte, güvenle kullanabileceğiniz en iyi film izleme siteleri:

1. Peacock TV

Peacock TV, NBCUniversal komedi ve dramaları, canlı sporlar, Universal Studios filmleri ve yeni orijinal içeriklerden oluşan etkileyici bir arşive sahiptir. Abonelere izlenecek içerik miktarına sınırlı erişim sunan ücretsiz, reklam destekli bir plan sunar. Peacock TV’de, orijinal programlardan lisanslı içeriğe ve NBCUniversal temellerine kadar yüzlerce program mevcuttur.

2. Crackle

Crackle, başlangıçta Grouper adı altında piyasaya sürülmüştü, daha sonra Sony Pictures satın aldı. Şu anda akış hizmeti, yeni çıkan çok çeşitli klasik filmler ve televizyon programları sunmaktadır. Crackle ayrıca çok sayıda oyun da sunuyor. Ücretsiz yasal film izleme siteleri arayanların göz atması faydalı olur!

3. Youtube TV

YouTube, kullanımı ücretsiz popüler bir hizmettir ve bu platformdan filmler, diziler, belgeseller, komedi şovları vb. izleyebilir, müzik dinleyebilir ve ilgi alanınıza uygun birçok içeriğe ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

4. Pluto TV

Pluto TV, tamamen ücretsiz bir internet televizyonu hizmetidir. Bedava film izleme siteleri arayanlar için eğlence, film, haber ve spor gibi birçok konuda çeşitli kanallar sunulmaktadır. Pluto TV, öncelikle bir akıllı TV aracılığıyla kullanılabilir. Pluto’ya erişilebilirlik bölgeye göre değişir. Ancak, Pluto TV uygulaması şunlar için kullanılabilir: Amazon Ateş TV, Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, LG TV’ler, PS4 ve PS5, Roku, Samsung akıllı TV’ler…

İlgilenebilirsin:   Online Video Sıkıştırma Araçları ve Mobil Uygulamalar

5. Roku

Roku, ev sinema sistemi, PC’ler, oyun konsolları veya internete bağlı diğer cihazların aksine, akış medya oynatıcıları her zaman müşterilerin bir TV’de akış video ve ses içeriğine erişmeleri için basit bir yol sağlamaya odaklanmıştır. Roku kısa bir süre önce, bazı yeni eklenen özelliklerle birlikte işletim sisteminin en son sürümü olan Roku OS 11’i piyasaya sürdü.

6. Sling TV

Sling TV. genel pazarında, günümüzün en popüler ağlarından 700’den fazla kanal sunmaktadır. Akış platformu, tüm büyük akış cihazlarında, akıllı televizyonlarda, tabletlerde, oyun konsollarında, bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda mevcuttur. Müşterilere ayrıca içeriğe, alakart kanallara ve hizmetlere, izleme başına ödeme etkinliklerine ve isteğe bağlı filmlere ücretsiz erişim sağlanır.

7. Fawesome TV

Fawesome TV, taleplerinizi karşılamak için kişiselleştirilmiş ücretsiz bir kanal paketi sunar. Akış platformu hizmeti yemek, oyun, stil, komedi, eğlence, eğitim, fitness, sağlık ve korku içerir. Platformda herhangi bir abonelik ve bekleme yok, sadece sınırsız eğlence var. Ücretsiz film izleme sitesi arayanlar bu platforma göz atabilirler.

8. Plex TV

Plex TV, bir bilgisayarda depolanan müzik, resim ve videoları başka herhangi bir bilgisayar veya uyumlu mobil cihazla ulaşmanızı sağlayan bir dijital medya oynatıcı ve düzenleme aracıdır. Plex Media Server yazılımı ayrıca bir Windows, Mac veya Linux bilgisayara veya uyumlu bir ağa bağlı depolama cihazına kurulabilir. Daha sonra, Plex uygulamasını çalıştırabilen, internete bağlı herhangi bir başka cihazda oynatılabilir. Plex Media Server bilgisayarında depolanan filmleri izlemek, müzik dinlemek ve resimleri görüntülemek için herhangi bir uyumlu cihaz kullanılabilir.

9. Yidio

Yidio, 2008 yılında kurulan popüler bir arama ve keşif platformudur. Ücretsiz ve yasal olarak gösteriler ve filmler izleyebilirsiniz. Netflix , Hulu ve Amazon gibi yüzlerce premium ücretsiz ve ücretli içerik hizmetindeki şovlar ve filmlere Yidio ile ulaşabilirsiniz. Hem iOS hem de Android uygulama mağazalarında bulunan Yidio ile içeriklere her yerden erişebilirsiniz.

İlgilenebilirsin:   Kore Filmleri: İzlenmesi Gereken En İyi 19 Kore Filmi

10.Xumo

Xumo, 2011 yılında binlerce film ve TV içeren bir akış hizmetidir. Çeşitli cihaz ve platformlarda ücretsiz olarak kullanılabilir. Xumo hizmetleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık, İtalya, İspanya, Brezilya ve Meksika’da mevcuttur.

11. Vudu

Vudu, aylık bir ücret ödemeden ücretsiz ve ücretli içerik sunar. Ancak kullanıcıların 24 saat boyunca film ve dizi kiralamaları veya istedikleri zaman ve istedikleri cihazda izleyebilecekleri içerikleri satın almaları gerekiyor. Vudu, ister ücretli ister ücretsiz içerik izleyin, onu rakiplerinden ayıran geniş bir akış kitaplığı sunar. Satış ve kiralama için her hafta yeni katalog başlıkları ile birlikte yeni sürümler eklenir.

12. Hulu

Hulu, 2007’de başlatılan bir İnternet akış hizmetidir. Hulu, reklamveren destekli televizyon şovları ve film videoları sağlar. Hulu’ya erişim, uluslararası lisans kısıtlamalarına sahip olduğu için Amerika Birleşik Devletleri’ndeki izleyicilerle sınırlıdır. Hulu, isteğe bağlı bir video akış platformu olarak on yılı aşkın bir süredir akış pazarında yer almaktadır. Ücretsiz film izleme siteleri arıyorsanız bu platform da ilginizi çekebilir.

13. Crunchyroll

Crunchyroll, 2006 yılında piyasaya sürüldü ve Japon animasyonuna odaklanan isteğe bağlı bir akış hizmeti haline geldi. Platform dünya çapında mevcuttur ve lisanslı animelerin en önemli akış kataloğunu oluşturmuştur. Crunchyroll’u rakiplerinden ayıran şey, içeriğin çoğunun ücretsiz olarak sunulmasıdır.  Bunun yanı sıra, Crunchyroll’da harika bir manga kitaplığı da bulabilirsiniz; birçok başlık ücretsizdir.

14. MX player

MX player, kullanıcılarına birçok ücretsiz film sunan, listemizdeki bir diğer platformdur. Şu anda yalnızca Hindistan’da mevcut olmasına rağmen, şirketin ABD ve Kanada da dahil olmak üzere diğer uluslararası pazarlara açılma planları olduğu bildiriliyor. Ancak içeriğe bir VPN ile ulaşmanız da mümkün.

15. Tubi

Tubi‘de izlenebilecek binlerce film ve TV şovu var ve tamamen ücretsiz. Birkaç tanesini izlemek için ödeme yapmanız gerekse de birçoğu bu yayın platformunda ücretsiz olarak sunuluyor. Film izleme siteleri arasında popüler olan bu platforma da göz atabilirsiniz.

İlgilenebilirsin:   Robots.txt ile Spam Botlar Nasıl Engellenir?

16. Freevee

Freevee, başlangıçta IMDb üzerinden erişilebilen ve IMDb TV olarak bilinirdi, şimdi Amazon Prime tarafından satın alındı. Artık Amazon ana web sitesi aracılığıyla erişilebilir. Ücretsiz bir film ve dizi koleksiyonu sunar. Bu platform farklı cihazlarda kullanılabilir.

17. Popcornflix

Popcornflix, filmleri tek kuruş ödemeden izleyebileceğiniz başka bir harika web sitesidir. Bu sitede, komediden belgesele ve gerilim filmlerine kadar çok çeşitli tür ve temaları kapsayan yüzlerce film bulunmaktadır. Herhangi bir taahhüt veya kayıt gerektirmeden istediğiniz filmi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Yasal ve ücretsiz film sitesi arayanlar için ideal!

18. SonyLiv

SonyLIV, hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler sunan bir diğer seçenektir. Futbol gibi canlı spor etkinlikleri de uygulamada yayınlanır. Bununla birlikte, canlı oyunlar yalnızca ödeme yapan aboneler tarafından kullanılabilir ve bu nedenle genel halk tarafından kullanılamaz. Ancak birçok film ve şov ücretsiz olarak sunulmaktadır. Animal Planet gibi vahşi yaşam kanalları ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu uygulama ayrıca android, iPhone’lar, Tablet PC vb. birçok cihazı destekler.

19. Stremio

Stremio, tanınmış Hollywood filmlerinden ve televizyon ağlarından oluşan geniş bir kütüphane sunar. Web sitesinin medya içeriği çok sayıda alt kategori halinde düzenlenmiştir. Bu web sitesinde ayrıca film ve TV şovlarını izlemek ve canlı yayınları ayarlamak için özel bir bölüm bulunmaktadır. Platform tamamen kullanıcı dostudur ve reklamlar da sınırlıdır.

20. Voot

Voot, kullanıcıların mobil uygulamaları ve web siteleri aracılığıyla küçük bir ücretsiz film ve TV dizisi kitaplığına erişmelerini sağlayan tanınmış bir Hint OTT hizmetidir. Platformdaki içeriklerin bir kısmı abonelik olmadan da görülebilir. Filmler ve televizyon programları dahildir. Ücretsiz videolara erişmek için kayıt olmanız veya oturum açmanız gerekir.


Yukarıda listelenen film izleme sitelerinin ve hizmetlerinin çoğu ücretsizdir. Ayrıca, listelediğimiz film izleme sitelerinin hepsinin güvenli ve yasal olduğunu unutmayın! Umuyoruz ücretsiz ve yasal film izleme siteleri listemiz faydalı olmuştur!

FTC: İçerikte bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.