1. Anasayfa
 2. İnternet

En iyi Ücretli ve Ücretsiz Shopify Temaları


Kullanıcı dostu ve ücretsiz Shopify temaları mı arıyorsunuz? Özellikleriyle markanıza en iyi şekilde uyum sağlayan bir tema seçmeniz müşteri yaratma konusunda oldukça etkilidir. Ancak kişiselleştirme söz konusu olduğunda Shopify, çevrimiçi tasarım mağazanızı özelleştirmek için sınırlı tema koleksiyonları sunar ve böylece mağazanızın aynı platformda bir diğerine benzer görünmesini sağlar. İşletmeniz benzersiz bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsa endişelenmeyin, çünkü mükemmel bir tasarım için aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Shopify teması mevcut. İşte tercih edebileceğiniz en iyi Shopify temaları…

⭐ En İyi Ücretli Shopify Temaları

Aşağıda hem ücretli hem de ücretsiz Shopify temalarını listeledik. İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

 1. Wookie, hızlı ve duyarlı bir web sitesine uyması için gereken hemen hemen tüm gerekli modülleri ve araçları barındırdığından Shopify mağazanız için en iyi seçim olacaktır. Şaşırtıcı bir şekilde, çeşitli stiller ve düzenlerle entegre UX’e de sahiptir.
 2. Flow– Ürününüzü öne ve ortaya koyan keskin ve kusursuz bir tasarıma mı ihtiyacınız var? Flow teması, belirli bir müşteriye hitap etme eğiliminde olan modern arayüzü sayesinde üst düzey ürünler satan biri için idealdir. Ana sayfalar hem mobil hem de masaüstü bilgisayarlar için harika düzenlere sahiptir.
 3. Casano, bölümlere ayrılmış, blok veya Instagram benzeri tasarımlardan yapılmış tasarımları içeren, çeşitli göz alıcı ana sayfa düzenleriyle birlikte gelen en iyi Shopify temalarından biridir. Genellikle ürün çeşitlerini de içeren minimal bir içerik tasarımı temasıdır. Ayrıca tasarım, dereceli ürün görünümleri ve sabitleme ürünleri gibi şık araçlar da dahil olmak üzere cep telefonları için tamamen optimize edilmiştir.
 4. Porto, 50.000’den fazla müşteri tarafından en iyi şekilde kanıtlanmış e-ticaret tasarımı söz konusu olduğunda ideal bir Shopify mağaza temasıdır. Hız performansı inanılmaz; ek olarak, mağaza satışlarınızı tamamen artırmaya yönelik UX ve UI özelliklerine sahiptir.
 5. Barberry– Mobilya, aksesuar ve lüks ürünler gibi ürünlerinizi benzersiz bir şekilde sergilemek için minimalist bir Shopify temasına ihtiyacınız varsa, Baberry temasını tercih edebilirsiniz. Tembel yüklemenin yanı sıra yapışkan başlıklara uyacak şekilde özelleştirilebilir. Satılan toplam ürünleri, kalan stoğu gösterme ve hatta yeni stok geldiğinde haber verme yeteneği, onu olağanüstü bir tema haline getiriyor.
 6. Pipeline temasını türünün tek örneği yapan şeylerden biri, benzersiz bir kaydırma özelliğine sahip olmasıdır. Sayfayı aşağı kaydırdığınızda, bu temada bulunan paralaks efekti özelliği, deneyimi harika kılan derin bir animasyon efekti oluşturmanıza olanak tanır.
 7. Split teması, unutulmaz bir izlenim bırakmak isteyen e-ticaret Shopify mağazaları için idealdir. Tema, ekranı bölen ve paralaks, tam genişlikte yerleşim tasarımları, vurgulu etkin animasyonlar ve görüntüler gibi diğer popüler efektlere sahip ikonik bir tasarımdır.
 8. Kodo– Ürünlerinize yeterli nefes alma alanı sunacak bir tema mı arıyorsunuz? Kodo teması en iyi çözüm olabilir! Düzen oluşturucular, önceden oluşturulmuş tasarımlar sunar ve ayrıca tamamen özelleştirilebilir.
 9. Goodwin– Mağazanızda stoklamanız gereken birden fazla ürününüz varsa, Goodwin teması sizin için mükemmel şekilde çalışacaktır. Elliden fazla sayfanın yanı sıra on dörtten fazla hazır sayfa düzeni sunan bu Shopify temasını mutlaka incelemelisiniz!
 10. Gravity– En gelişmiş karanlık Shopify teması olan Gravity temasını deneyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir dizi farklı tema bölümüyle özelleştirilmiş ve paketlenmiş Gravity, duyarlı ve kullanımı kolaydır.
İlgilenebilirsin:   Powered by Shopify Nasıl Kaldırılır: Adım Adım Rehber

⭐ En İyi Ücretsiz Shopify Temaları

İşte başlamanıza yardımcı olacak 10 en iyi ücretsiz Shopify teması.

 1. Brooklyn– Ücretsiz Shopify temaları listemizin ilk teması olan Brooklyn’in en iyi özelliklerinden biri çeşitli ürünleri ana sayfanızın üst kısmına doğru sergileyebilmenizdir. Ayrıca en popüler ürünleriniz, galeriye benzeyen dinamik bir ürün ızgarasında görüntülenebilir.
 2. Narrative– Küçük bir katalog, bir veya iki ürün satmak için mükemmel bir çıkış planlıyorsanız, Narrative Shopify mağazanız için hemen hemen mükemmeldir. Bunu beğenilerinize uyacak şekilde özelleştirebilir, birden fazla renk ve çeşitli mevcut stiller arasından seçim yapabilir, hatta resimlere kişisel bir dokunuş ekleyebilir ve alıntıları engelleyebilirsiniz.
 3. Minimal– Bu ücretsiz Shopify teması ile bir slayt gösterisini özelleştirebilir, vintage ve moda dahil birçok stil arasından seçim yapabilir ve ayrıca istediğiniz ürün filtrelemesini uygulayabilirsiniz.
 4. Boundless– Ek bir açılır gezinme desteği ile son derece mobil uyumlu Shopify temaları arasındadır. Ayrıca, harici medya dostudur ve videolar ve tam genişlikte görüntüler eklemenize olanak tanır. Bu tema ile ana sayfada monokrom ve canlı stiller, çoklu renk paletleri, özelleştirilebilir içerik bölümleri, sosyal medya simgeleri ve daha fazlasını seçebilirsiniz.
 5. Simple– Yeterli beyaz alana sahip minimal tasarım şablonları sunar. Bu ücretsiz Shopify teması geniş bir ürün koleksiyonu görüntülemenize olanak tanır ve kenar çubuğunda yer alan bir akordeon menüsü ile birlikte gelir. Bu sayede hem ürünlerinizi daha az karışık bir teşhirde sergilemekle kalmaz, hem de müşterilerinizin yakınlaştırma özelliğini kullandıklarında hepsini kolayca görmelerini sağlarsınız.
 6. Annabelle– Satmak istediğiniz şey giyimse, Shopify mağazanız için seçebileceğiniz en iyi tema Anabelle’dir. Ana sayfa varyasyonları ile ürünlerinizi sergileyebilir, taşma ve tam genişlikte kaydırıcılar, ana sayfa özellikli afişler, büyütme efektleri ve daha fazlası arasında seçim yapabilirsiniz.
 7. Wenture– Ücretsiz Shopify temalarının çoğu giyim ve yaşam tarzı ürünlerine hitap ederken, macera sporları ve açık hava etkinliklerinde hizmet satmak istiyorsanız Venture ideal seçiminizdir. Başlık, büyük resim formatı ve üst üste binen metin ile şirketiniz hakkında konuşmanıza olanak tanır. Tema, ürün kategorilerinizi sorunsuz bir şekilde sınıflandırmanıza yardımcı olan resim galerileri ve bağlantılarla daha da düzenlenmiştir.
 8. Debut– Neredeyse retro bir yapılandırmaya sahip minimalist olan bu ücretsiz Shopify teması, sosyal medya düğmeleri, ana sayfada video desteği ve başlıkta büyük resim yapılandırması, müşteri referans alanları ve tek bir özellikli ürün resmi içerir. Ürün sayfası tek özelliklidir ve yalnızca bir ürün, resim ve bilgi görüntüler.
 9. Supply– Daha büyük katalog boyutlarına uyacak şekilde tasarlanan Supply teması, geniş koleksiyonuyla müşteriyi doğrudan satış sürecine götürür. Slayt gösterisi özelliğini kullanarak promosyonları paylaşabilir, çeşitli renk paletlerini kullanabilir ve sosyal medya simgeleri ekleyebilirsiniz. Bu temanın en iyi özelliği, müşterilerin marka, fiyat ve daha fazlasını filtrelemesine olanak tanıyan koleksiyon filtreleme seçenekleridir.
 10. Star– Premium benzeri özellikler sunan bu ücretsiz Shopify teması ile sitenize renk örnekleri, paralaks efektleri, Google haritaları, ürün incelemeleri ve sosyal medya butonları gibi pek çok özellik ekleyebilirsiniz.
İlgilenebilirsin:   Powered by Shopify Nasıl Kaldırılır: Adım Adım Rehber

Buna da göz atın- Shopify’da Nasıl Satış Yapılır?

FTC: İçerikte bulunan bağlantılar aracılığıyla ürün/hizmet satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz. Komisyonlar editoryal değerlendirmelerimizi etkilemez.